Scroll To Top
Son yazılar

HER VEDA BİR BAŞLANGÍÇTÍR ASLÍNDA...:)


Antalyalı blog yazarları,geçtiğimiz günlerde muhteşem bir buluşma ile yaza veda etkinliğimizde Akra Barut Hotel ev sahıpliğinde bir araya geldik....:)

Saatlerin,,, dakikaların ışık hızı ile akıp geçtiği etkinliğimizde, anı defterlerimize unutulmaz anılar kaydettik her birimiz ayrı ayrı.

organizasyonda tüm sorumluluğu üstlenen ve bunun üstesinden güzel,,en iyi şekilde gelen sevgili MUTLU BADEM Çağla ablacım,teşekkürlerin en büyüğü senin...:)
Emegi gecen tüm arkadaşlarım,sizlere de kocaman çiçek buketleri bıraktım buraya,,her birinize ayrı ayrı.:)
İyi ki varsınız......
iyi ki...!Etkinliğimize taa İstanbul,dan sorgusuz sualsız tek davetimiz ile aramızda olan değerli şefim Özlem Mekik,,Funda hanım,,iyi ki geldiniz ....İyi ki günümüze renk ve bolca tebessüm kattınız...!
Bu harika buluşmanın tekrarı olmalı inşallah en kısa zamanda...O hoş sohbetinizin tadı hala damagımda.:)
Etkinliğimizde birbirinden güzel urunleri ile yanımızda olan sponsor firmalara tüümm arkadaslarım adına teşekkürü bir borç bilirim..

ürünlerinizi kullandıkça paylaşımlarıma devam edecegim inşallah..

Ayrıca AKRA BARUT HOTEL,e harika ev sahiplikleri için şükranlarımı sunuyorum.:)

               ORGANİZASYONUMUZDA YANÍMÍZDA OLAN FİRMALAR


Detaydiamond , Nefis Gurme , by Trileçe , Dr.Salt  , Dönerci Hakkı Baba , Güzel Köyden , Yörük Ali Restaurand , Çelik Baharat , Dost Aktar , Güzel Gıda , Organik Bakkal , Kepez Akdeniz Dondurma , Tahino ,Tatlımo , Egem Un , Helesa Bakliyat , Bir Kase Lezzet , Sevgi Atölyesi , Pakmaya , Resul Çini , Dekorist Tasarım , Özge Ofset , Erkap , Forfun , Prokozmed , Orkide Hareketleri , Leyla İnanır , Epiladerma , Lesoleil , Açelya Çiçekçilik , Sera Çiçekçilik , Yörük Parkı , Kelebek Park , Doğadan , Bayram Efendi Kahvecisi , ÖzdilekPark Antalya , Daha nice nice güzel etkinliklerimiz,, beraberce geçireceğimiz uzun yıllarımız olması dileğimle...!

SEVGİYLE KALÍN...!

Paylaş:

12 yorum to ''HER VEDA BİR BAŞLANGÍÇTÍR ASLÍNDA...:)"

ADD COMMENT
 1. can kardeşimmm, en güzeli dostlukla , saygıyla paylaşmak, yorgunluğu bile. ben esas teşekkür ederim , hep elele olabildiğimiz için ... seviyorummm seni :)

  YanıtlaSil
 2. Canım arkadaşım; emeğine güzel yüreğine sağlık... Nice güzel günlerimiz olsun hep beraber... <3 :)

  YanıtlaSil
 3. Canım arkadaşım herşey çok güzeldi.Birkez daha birlikten küvet doğar ata sözünü bizler canlı şahit olduk Teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. Yaza Veda etkinliğimiz hepimizin bir arada güzel saatler geçirdiği bir buluşma oldu.Ellerinize sağlık, siz de güzel anlatmışsınız.

  YanıtlaSil
 5. Kalemine sağlık bize nazar değmesin birlik beraberliği sürün uzun yıllar sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Canımmm ne güzel yürekli bir insansın sen, seviyorum seniii.... Başta Çağla abla olmak üzere herkesin emeğine sağlık çok güzel bir gündü... Sizlerle olmak bana iyi geliyor...

  YanıtlaSil
 7. Akıcı sürükleyici harika anlatımlı bir yazı olmuş şeker blogdaşım..Eline,emegine sağlık en guzeli en iyiyi beraberce yaşamak ve paylaşmak dilegiylee...

  YanıtlaSil
 8. Emegi gecen tüm arkadaslara teşekkür ederim:) harikaydi:)

  YanıtlaSil
 9. Sevgili Ayşegül, emeklerin için bir kez daha teşekkürler. Güzel etkinliklerde bir araya gelebilmek umuduyla... :)

  YanıtlaSil
 10. çok güzel, eğlenceli, neşeli ve lezzetli bir etkinlikti :) bi sonraki buluşmamızı iple çekiyorum...

  YanıtlaSil
 11. Herşey için sonsuz kere teşekkürler. Antalya da yaşayan blogerler bir bir tebriği hakediyorlar. sevgi ve saygımız hiç bitmesin. sevgiler

  YanıtlaSil
 12. Canım arkadaşım.. harika insanlarla bir arada olup böyle güzel etkinlikler yapmak insanı yormuyor.. aksine çok eğlenceli idi.. nice nice etkinliklere inşallah..

  YanıtlaSil

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞTIĞIN İÇİN ÇOK ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM...:))